Zapojení přístupových sítí

Úkolem přístupové sítě je propojit oba koncové body metalickým vedením. V telekomunikacích se metalickým vedením myslí dvoudrátové spojení, které umožňuje uzavření jednoduchého elektrického obvodu. Odborně mluvíme o jednom páru vedení. To již umožňuje připojení jedné HTS (hlavní telefonní stanice). Spojením více páru vedení nám vzniká telefonní kabel, jehož označení je právě odvozeno od počtu páru vedení. Existuje v něm definovaný algoritmus členění jednotlivých párů vedení. Výsledkem je nutná znalost orientace se v kabelu, což je náplní práce kabelářů. Kabelář je slangový pojem pro pracovníka, který se stará o umístění a zapojení kabelů. Kabely mohou být zemní či nadzemní, tzv. samonosy..

Televizní příjem

Základem tohoto příjmu je satelitní anténa - parabola. Velikost a typ paraboly přímo závisí na poloze vysílací družice a místě příjmu. Zde je největší výhodou 100% pokrytí (většina evropských družic) a stálá kvalita bez ohledu na roční dobu, počasí apod.

Elektronické zabezpěčovací systémy

EZS jsou systémy, které dokáží Váš majetek ochránit nezávisle na mechanických systémech. Jejich přednost spočívá především v možnosti zajistit si účinnou pomoc při jejich překonávání pachatelem. Současné technologické trendy plně umožňují aplikace kvalitních bezpečnostních řešení pro opravdu všechny objekty a není už příliš podstatné, zda je to v zástavbě, nebo někde uprostřed lesa na samotě. Dokonce už není ani žádná nutnost stálého zdroje elektrické energie v místě instalace a provozu EZS. Na trhu jsou dnes i akumulátory, jež dokáží udržet systém v aktivním provozu po dobu i cca 30 dnů. Spektrum nabídky je skutečně velice široké, dokonce je možné využívat i kompatibility některých produktů a tím vybrané systémy při stejné účinnosti dokonce podstatně zjednodušit, ale to už je čistě v režii odborníků, neboť všechny systémy nelze instalovat do míst bez zdroje el. proudu, nebo je kombinovat.

Slaboproudé rozvody

Nabízíme řešení pro přístupy do obytných a kancelářských prostor. Z našich produktů Vám nabízíme dodávku a instalaci domovních zvonků v provedení „antivandal", přístupové elektronické zámky se snímači plastových karet a přívěsků. Dále nabízíme kamerové systémy pro sledování a ostrahu společných nebo Vámi navržených prostor s možností archivace záznamu.

Kamerové systémy - CCTV (uzavřené televizní okruhy)

Kamerové systémy slouží k monitorování venkovních prostranství i míst uvnitř budov. Systém se může skládat ze statických i otočných kamer a může pracovat ve zcela automatickém režimu nebo být ovládán např. ostrahou objektu.

Optické sítě

Vývoj informačních technologií neustále zvyšuje nároky na rychlost, kvalitu, bezpečnost a delší vzdálenosti přenosu dat. Pro tyto účely je v dnešní době jednoznačně nejvhodnější použití optických technologií.

WiFi

Bezdrátové sítě (WLAN, Wireless Local Area Network) nabízejí v principu podobné služby a flexibilitu jako sítě drátové. Je možné zapojovat do nich servery a jejich klienty, ale také je možné v nich vytvářet spojení peer-to-peer.

 

Kontaktní informace

Případnou návštěvu v sídle společnosti, je třeba domluvit
telefonicky předem.

Sídlo

Leopoldova 2040/30
Praha 4
149 00

Kontakty

+420 211 151 602
info@abvia.cz

Fakturační údaje

Leopoldova 2040/30
Praha 4
149 00

IČ: 26443899
DIČ: CZ26443899

Copyright 2019 © ABvia - telekomunikační systémy

TOP